Matematik Soru Bankaları

Starway Matematik Kitapları

Biyosistem yayıncılıktan bir ilk. Starway serisi matematik soru bankaları ile sıkıcı matematik testlerinden kurtuluyorsunuz.

Öğrencilerin matematik başarısını klasik test yöntemleriyle arttıramazsınız. Starway matematik kitapları, matematik konularını eğlenceli etkinliklere çevirerek öğrencilere aktarmaktadır.

 

 

Biyosistem Yayıncılık'ın Yenilikçi Öğretim Yöntemleriyle Tanışın

Prof. Dr. Recep KÜLCÜ editörlüğünde hazırlanan  Starway Matematik serisi kitaplarıyla matematik öğrencilerin en sevdiği ve zevk aldığı ders haline gelecektir.

 

Kim Korkar Matematikten?

Matematik korkusunun temel nedeni, öğrencilerin matematik konularını somutlaştıramamaları ve yaşamla bağ kuramamalarıdır. Starway Matematik serileriyle öğrenciler matematik dersini anlama ve somutlaştırmada önemli bir gelişme kaydetmektedirler.

 

Starway Matematik Serilerinin İçeriğinde Neler Var?

Starway matematik kitapları içerisinde, kitabın hazırlandığı sınıf için uygun konulara ait eğlendirici ve öğretici egzersizler bulunmaktadır. Bu egzersizler;

  • Görsel toplama ve çıkartma işlemleri,
  • Matematiksel işlem labirentleri,
  • Matematiksel işlem kareleri,
  • Kesirli işlemleri görselleştirme,
  • Gizemli sayılar,
  • Geometrik düşünme işlemleri,
  • Matematiksel işlem puzzle çözme,
  • Geometrik puzzle işlemleri türlerinden oluşmaktadır.

Bütün egzersizlerin çözüm yolları kitabın sonunda ayrıntılı olarak  verilmiştir.

 

Starway Matematik Serilerini Hangi Kitaplarla Birlikte Kullanmalıyım?

Starway Matematik Serilerini, Starway Mantık Zeka ve Dikkat Güçlendirme serileriyle birlikte kullanmanız, öğrencilerin başarılarının bütünsel olarak arttırılması açısından daha faydalı olacaktır.

 

Starway Matematik Serilerini Ne Zaman Kullanmalıyız?

Starway serisi kitapları öğrenmeyi eğlenceli etkinliklere dönüştürdüğü için, eğitim dönemi içerisinde kullanılabildiği gibi tatillerde de öğrencilerin sıkılmadan kullanabilecekleri şekilde hazırlanmıştır.